• Wałuszewska 24 lok. U303-005 Warszawa
  • +48 600 410 499 Zadzwoń
  • Pon - Pt 9.00 - 20.00**Wg. Grafików Przyjęć
image

Klinika Rehabilitacji i Osteopatii Medifire

Profesjonalna Rehabilitacja i Fizjoterapia na Białołęce

Nasza misja

Klinika Medifire została założona w 2012 roku przez mgr Fizjoterapii i Osteopatę Pawła Karczewskiego Od blisko 10 lat funkcjonowania gabinetu mamy przyjemność i satysfakcję pomagać mieszkańcom Tarchomina, Białołęki i innych dzielnic Warszawy w powrocie do zdrowia, aktywności sportowej i pracy. Od samego początku aż do dziś byliśmy jedyną placówka w okolicy Tarchomina, która oparła swój system terapeutyczny o koncepcję Medycyny Osteopatycznej i Terapii Manualnej. Nasz gabinet powstał z myślą o świadczeniu usług Rehabilitacji i Fizjoterapii dla pacjentów szukających nowoczesnych i skutecznych metod walki z bólem i dysfunkcjami narządu ruchu. Koncepcja Medycyny Osteopatycznej pozwala Nam podchodzić do naszych pacjentów i ich problemów holistycznie, szeroko, uwzględniając wszystkie ich skargi, również te pozornie niedotyczące aparatu ruchu takie jak bóle i zawroty głowy, problemy trawienne, niesklasyfikowane dolegliwości układu krążenia etc…
image

Dlaczego My

Staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość i skuteczność. Nieustannie pogłębiamy wiedzę na szkoleniach i studiach podyplomowych podnosząc kwalifikacje. Uczestniczmy w kongresach i sympozjach, zarówno jako słuchacze jak i prelegenci. Pełnimy funkcje instruktorów, asystentów i wykładowców na uczelniach wyższych i kursach doszkalających. Nasze kwalifikacje są weryfikowalne: figurujemy w międzynarodowych bazach certyfikowanych Terapeutów Manualnych, Osteopatów i Fizjoterapeutów. Nasze doświadczenie i opinie naszych pacjentów są warte Państwa zaufania.
0

Pacjentów

0 lat

Doświadczenia

0 %

Satysfakcji

image

Paweł Karczewski Msc. PT. D.O.

Osteopata i Fizjoterapeuta, Właściciel Kliniki Medifire

Serdecznie zapraszam Państwa do Naszej Kliniki Medifire na Warszawskiej Białołęce.

Otwierałem własny Gabinet z myślą o możliwości pomagania pacjentom wg nowoczesnych standardów Rehabilitacji i Terapii Manualnej, w komfortowej atmosferze i bez „systemowego” szablonu i pośpiechu. Nie ma nic lepszego i bardziej satysfakcjonującego dla Medyka niż widok pacjenta, który odczuwa ulgę i poprawę po terapii.

image

Klinika Rehabilitacji Medycznej i Osteopatii Medifire

W naszej placówce dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić komfortową atmosferę dla naszych pacjentów. Nasz gabinet spełnia standardy i normy BHP, Sanepid, PPOŻ oraz kryteria ustawowe dla placówek lekarskich i rehabilitacji. Nasza kadra jest zawsze otwarta na pytania i sugestie, jesteśmy do Państwa dyspozycji nawet po zakończeniu terapii w placówce. Pacjent zawsze jest przypisany do jednego terapeuty, który zna Jego historię choroby i proces terapeutyczny. Jesteśmy wyposażeni w światowej klasy sprzęt fizykoterapeutyczny: Laser Wysokoenergetyczny HIL i Falę Uderzeniową.

image
To nie problem znaleźć chorobę, wyzwaniem jest znaleźć lekarstwo.

Jesteśmy gotowi służyć Państwu pomocą.